pl

czytaj więcej

Rekreacja

Minigolf

Aby zapewnić niezapomniane przeżycia i uatrakcyjnić pobyt na terenie Ośrodka uruchomiliśmy profesjonalnie przygotowane pole do minigolfa składające się z 12 stanowisk. Minigolf jest ciekawą grą, zapewniającą rozrywkę całej rodzinie, przy której wspólnie można spędzić czas na świeżym powietrzu. Szczególnie istotne jest to, że w minigolfa można grać w każdym wieku. Gra nie wymaga pośpiechu, ponieważ nie liczy się czas tylko liczba wykonanych przez zawodnika uderzeń. Nasz minigolf to jedyny tego typu obiekt w okolicy.  Przejście 12 dołków, o różnym stopniu trudności, rozmieszczonych na powierzchni ponad 200 m2, to wspaniała zabawa, która trwa około godzinę. Miła atmosfera, położenie pola bezpośrednio nad jeziorem, stoliki przy których można usiąść, a także dostęp do baru/restauracji pozwala na wypoczynek dla całych rodzin. Można rywalizować w parach, rodzinnie, w małych grupach lub zorganizować turniej.

Skrócone zasady gry na naszym polu: Pole do minigolfa składa się z 12 stanowisk, które trzeba pokonać w określonej kolejności (są one ponumerowane). Jedna gra oznacza rozegranie wszystkich osiemnastu torów. Każdy gracz gra na stanowisku do momentu wbicia piłki do dołka. Na wbicie piłki ma dziesięć uderzeń. Gdy po tych uderzeniach piłka jeszcze nie będzie w dołku gracz otrzymuje dodatkowy punkt karny i przechodzi do następnego stanowiska. Wygrywa ta osoba, która pokona wszystkie osiemnaście dołków z najmniejszą liczbą uderzeń.

 

Plac zabaw

Z myślą o najmłodszych gościach naszego Ośrodka przygotowaliśmy plac zabaw. Na jego terenie znajdą Państwo:

  •     dużą wieżę ze zjeżdżalnią
  •     huśtawkę podwójną
  •     dwa bujaki
  •     huśtawkę typu ważka
  •     piaskownicę
  •     tablicę do rysowania

Wszystkie urządzenia dostępne dla dzieci zostały profesjonalnie przygotowane. Spełniają one wszelkie wymogi polskiego oraz unijnego prawa, dzięki czemu są całkowicie bezpieczne dla bawiących się dzieci.

Siłownia zewnętrzna

Do dyspozycji gości tuż przy placu do minigolfa znajduje się niewielka siłownia skłądająca sie z z kilku stanowisk do ćwiczeń.